O nas

Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne (w skrócie: ASI), to organizacja studencka działająca na Politechnice Wrocławskiej, skupiająca pasjonatów informatyki, elektroniki oraz dziedzin pokrewnych. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na organizowaniu wykładów, warsztatów i konferencji.

Tematyka tych imprez jest różnorodna, jednak zawsze dotyka zagadnień z zakresu informatyki, elektroniki, robotyki etc. Tradycyjnie wstęp jest wolny – mile widziani są zarówno studenci wrocławskich uczelni, jak i każdy zainteresowany.

Poza wymienionymi wyżej imprezami, zajmujemy się również tworzeniem projektów informatycznych. Ich tematyka zależy od inwencji pomysłodawców – każda nowa idea jest mile widziana.

About1

Wszystkich chętnych do realizacji własnych projektów, wspieramy zarówno merytorycznie, jak i materialnie (sprzęt i finanse). Więcej na temat realizowanych inicjatyw, znajdziesz w zakładce Projekty.

W ciągu kilkunastu lat działalności, nasze stowarzyszenie zrealizowało wiele projektów, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem (jak choćby Sesja Linuksowa). W tym czasie nauczyliśmy się sprawnie organizować zarówno pojedyncze wykłady, jak i całe konferencje.

Nasze sukcesy zawdzięczamy entuzjazmowi i zaangażowaniu, z jakim nasi członkowie przystępują do realizacji powierzonych im zadań. Wspólnie uczymy się, jak zgłębiać wiedzę informatyczną i jak wykorzystywać ją do realizowania ciekawych i twórczych projektów.

About2

Zachęcamy do uczestnictwa w prowadzonych przez nas imprezach, a wszystkich aktywnych studentów Politechniki Wrocławskiej zapraszamy do wstąpienia w szeregi ASI.

Spotkania ASI odbywają się co tydzień, we wtorek – zaczynamy o godzinie 18:00. Forma spotkań jest na ogół bardzo luźna, dlatego można przyjść bez skrępowań, zarówno z zepsutym laptopem, jak i z zamiarem podyskutowania o sieciach neuronowych. Zapraszamy! ;)

Spotkania ASI

Spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 18:00 w naszej siedzibie, która mieści się na ulicy Grunwaldzkiej 61, w pok. nr 1 (wejście boczne budynku T3).

ASI w Internecie

Grupa ASI
Fanpage ASI
Google+

tel.: +48 575 904 929

Według roku

2019 (4)

2018 (6)

2017 (4)

2016 (14)

2015 (14)

2014 (29)

2013 (9)

2012 (9)

2011 (11)

2010 (27)

2009 (5)